icon-close-white

Yhteystiedot

YhteystiedotTarjouspyyntöMyymäläRekisteriselosteVerkkolaskuosoiteMyyntiehdot

Retco Oy Welding Products

Käynti- ja postiosoite:
Ojantie 36, 28130 Pori

Puhelin: 02 634 1900
Sähköposti: retco(at)retco.fi

Retco Oy on osa Bergman & Beving konsernia


Yhteydenotto

Voit ottaa meihin yhteyttä allaolevalla lomakkeella. Rekisteriseloste.

Lähetä

Henkilökunta

Ville Setälä

Toimitusjohtaja
Engineer, IWE, IRW-C

ville.setala@retco.fi

LinkedIn

Jukka Setälä

Myyntijohtaja
IngEurEta, IWT

Puhelin: 02 634 1900

retco@retco.fi

1.7.2023 alkaen ei enää päivittäisissä toiminnoissa mukana. Yhtiön palveluksessa 31.3.2024 saakka, tarvittaessa käytettävissä.

 

Janne Haula

Tekninen johtaja

Engineer, IWT

Puhelin: +358 40 518 7042

janne.haula@retco.fi

LinkedIn

Kari Tuominen

Aluemyyntipäällikkö

Technician, IWS

Puhelin: +358 40 503 2803

kari.tuominen@retco.fi

Mika Talvisilta

Tuotepäällikkö

Welding Specialist, IWS

Puhelin: +358 40 0153 063

mika.talvisilta@retco.fi

LinkedIn

Lotta Lummevaara

Toimistopäällikkö
KTM

Puhelin: +358 40 357 3532

lotta.lummevaara@retco.fi

LinkedIn

Meri Hirvonen

Myyntiassistentti

Oikeustradenomi

Puhelin: +358 40 839 3430

retco@retco.fi

LinkedIn

Miikka Myllykylä

Puhelinmyynti, varasto

Welding Specialist, IWS

Puhelin: +358 40 586 6064

miikka.myllykyla@retco.fi

Juuso Routa

Myymälävastaava, varasto

Welding Specialist, IWS

Puhelin: +358 400 890 710

juuso.routa@retco.fi

Samu Hakala

Varastovastaava

Welding Specialist, IWS

Puhelin: +358 40 712 2152

samu.hakala@retco.fi

Tarvitsetko apua, asiantuntemusta tai konsultaatiota?

Retcon myynti palvelee mielellään numerossa 02 634 1900.

Katso koko henkilökunnan yhteystiedot